wtorek, 24 listopada 2009

Dunlop Purofort Professional dla Fotografów


Bardzo istotną rolę podczas moich wypadów odrywają gumiaki (kalosze) , postanowiłem więc zamieścić małą specyfikację techniczną i polecić wszystkim fotografom i nie tylko , kto jeszcze nie ma musi koniecznie się zaopatrzyć :)
Ja już mam i to limitowaną wersje z żółtą podeszwą i często gęsto wylewam z nich wodę a skarpeta sucha (lepiej brać zapasowe) :)

A oto specyfikacja techniczna:

Gumowce bezpieczeństwa Dunlop Purofort Professional
Przyszwa i cholewa z PVC podwójny wtrysk bez kadmu i ołowiu. Podeszwa odporna na poślizgi z urzeźbieniem z nitrylu + PVC dla odporności na agresywne czynniki. Zwiększona ochrona kości piszczelowej, kostki i pięty. Wyposażone w podnoski i podeszwy ze stali według normy DIN32768. Maksymalna wygoda z podstopiem anatomicznym i podnoskiem o szerokiej podstawie. Przyszwa i cholewa z PVC podwójny wtrysk. Podeszwa nitryl/PVC. rozmiary od 39 do 46, Normy: CE EN344-1; EN345-1.

:)

3 komentarze:

 1. Twoje to jakieś wypasione firmowe kalojdy ;)
  Ja mam takie w krateczkę , wyglądają dość klasycznie , jak stare dobre angielskie gumiaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hihi :)

  eleganckei lakierki ... a nie pomyslales o takich "spodniobutachgumowych" pod pachy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez kupiłem Dunlopy Purofort i lubię w nich chodzić nie tylko kiedy idę nad ranem w plener ale i na codzień kiedy robię coś koło domu. Faktycznie - bardzo pomocne. W zimie używam gumofilcow z Fagum Stomil. Nogi nie marzna jak w zwykłych butach czekając na dobre ujęcie zwierząt w lesie .

  OdpowiedzUsuń